Zafra 30YO Master Series 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

214,00 

Katalógové číslo: 851119002085 Kategórie: , ,

Popis

Zafra znamená v preklade zber cukrovej trstiny. Cukrová trstina pochádzajúca z Panamy sa zbiera ručne a z nej získaná melasa sa destiluje v kolonovom destilačnom zariadení. Zafra 30 YO predstavuje vo svete rumu unikát, a to rum, ktorý v sudoch po bourbone strávil dlhých 30 rokov. Má v sebe tóny vanilky, dubového dreva, hnedého cukru a zlatých hrozienok. Chuť je zamatovo jemná s tónmi sušeného ovocia, ktoré sú dokonale vyvážené so škoricou, muškátovým orieškom, karamelkami a badiánom. Záver je komplexný a pretrvávajúci.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Zafra 30YO Master Series 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Zafra 30YO Master Series 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta) je 214 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Zafra 30YO Master Series 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Zafra 30YO Master Series 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 851119002085.

Produkt Zafra 30YO Master Series 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

30 ročný rum - 30 ročný rum je nápoj, ktorý sa vyrába z cukrovej trstiny a zreje 30 rokov v dubových sudoch. Jeho vôňa a chuť sú plné korení, vanilky a karamelu. Tento luxusný rum je určený pre najnáročnejších milovníkov alkoholu, ktorí oceňujú jemnosť a hĺbku jeho chuťových tónov. Vychutnajte si tento nápoj pomaly… Podobné produkty: Bristol Enmore Sherry Finish 30YO 46,5% 0,7L (tuba), Flor de Cana V. Generaciones 30YO 45% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Rum Nation Rare Rums Versailles 30 Y.O., GIFT, Quorhum 30 Y.O., GIFT

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: La Factoría Libre Del Ron El Añejo 40% 0,7L (čistá fľaša), Cihuatán Sahumerio 45.2% 0,7L (kartón), Dzama Cuvée Noire, Barceló Blanco Añejado 37,5% 0,7L (čistá fľaša)

Rum darčekové balenie - Rum darčekové balenie je ideálny darček pre každého, kto má radi kvalitný rum. Toto balenie obsahuje vybraný rum, ktorý je zabalený v elegantnej a štýlovej krabici. Vyberte si z rôznych druhov rumov a prekvapte svojich blízkych týmto lahodným darčekom. Navyše, rum darčekové balenie je perfektným darčekom pre každú príležitosť -… Podobné produkty: Captain Morgan Spiced Gold 35% 0,7l (darčekové balenie s krígľom), Ron Centenario Fundacion 20YO 40% 0,7L (darčekové balenie kožené púzdro), Brugal Papá Andrés 2018 40% 0,7L (darčeková kazeta), Plantation Experience 6 x 0,1L (set)