Phraya Deep Matured Gold Rum 40% 0,7L (čistá fľaša)

40,05 

Katalógové číslo: 8851707000501 Kategórií:

Popis

Luxus z Ázie zo starostlivo vybraných surovín najvyššej kvality. Hlboko vyzretý zlatý rum, ktorý prešiel technikou hlbokého zrenia vyvinutou v súlade s klímou juhovýchodnej Ázie a so zrením 7 až 12 rokov, prináša lákavú exotickú a dokonale vyváženú bohatú chuť.

Má zlatú jantárovú farbu s jemným medeným odtieňom. Vo vôni cítiť bohatú vanilku, med a kokos s jemnou korenitosťou klinčekov a hrozienok. V chuti zaujme jemný maslový ,,crème brûlée“ so sviežosťou čerstvého ananásu a citrusov. V závere hladká jemná sladkosť a mierna korenitosť s dlhotrvajúcim záverom vanilky.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Phraya Deep Matured Gold Rum 40% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Phraya Deep Matured Gold Rum 40% 0,7L (čistá fľaša) je 40.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Phraya Deep Matured Gold Rum 40% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Phraya Deep Matured Gold Rum 40% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8851707000501.

Produkt Phraya Deep Matured Gold Rum 40% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Cihuatán Sahumerio MINI by Dramroom, El Ron Prohibido Reserva 22 Añejo 40% 0,7L (holá fľaša), Božkov Republica Exclusive 38% 0,7l (čistá fľaša), Penny Blue XO Batch #008 42.2% 0.7L (čistá fľaša)