Rum Nation Rare Rums Versailles 30 Y.O., GIFT

599,00 

Katalógové číslo: 8033749408112 Kategórie: ,
Výrobca: RUM NATION

Popis

Rum Nation Rare Rums Versailles 30 Y.O., GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Rum Nation Rare Rums Versailles 30 Y.O., GIFT

Cena za Rum Nation Rare Rums Versailles 30 Y.O., GIFT je 599 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Rum Nation Rare Rums Versailles 30 Y.O., GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Rum Nation Rare Rums Versailles 30 Y.O., GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8033749408112.

Produkt Rum Nation Rare Rums Versailles 30 Y.O., GIFT nájdete v kategórii

30 ročný rum - 30 ročný rum je nápoj, ktorý sa vyrába z cukrovej trstiny a zreje 30 rokov v dubových sudoch. Jeho vôňa a chuť sú plné korení, vanilky a karamelu. Tento luxusný rum je určený pre najnáročnejších milovníkov alkoholu, ktorí oceňujú jemnosť a hĺbku jeho chuťových tónov. Vychutnajte si tento nápoj pomaly… Podobné produkty: Quorhum 30 Y.O., GIFT, Bristol Enmore Sherry Finish 30YO 46,5% 0,7L (tuba), Flor de Cana V. Generaciones 30YO 45% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Zafra 30YO Master Series 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Navy Island Rum – Navy Stenght 57% 0.7L (tuba), La Maison Du Rhum No.4 St. Lucia 2013, GIFT, Malecon 15 Y.O., GLASS SET, Arhumatic Poire Rôtie – Poivre