Quorhum 30 Y.O., GIFT

Katalógové číslo: 7466871100042 Kategórie: ,
Výrobca: RON QUORHUM

Popis

Quorhum 30 Y.O., GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Quorhum 30 Y.O., GIFT

Cena za Quorhum 30 Y.O., GIFT je EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Quorhum 30 Y.O., GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Quorhum 30 Y.O., GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7466871100042.

Produkt Quorhum 30 Y.O., GIFT nájdete v kategórii

30 ročný rum - 30 ročný rum je nápoj, ktorý sa vyrába z cukrovej trstiny a zreje 30 rokov v dubových sudoch. Jeho vôňa a chuť sú plné korení, vanilky a karamelu. Tento luxusný rum je určený pre najnáročnejších milovníkov alkoholu, ktorí oceňujú jemnosť a hĺbku jeho chuťových tónov. Vychutnajte si tento nápoj pomaly… Podobné produkty: Bristol Enmore Sherry Finish 30YO 46,5% 0,7L (tuba), Zafra 30YO Master Series 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Flor de Cana V. Generaciones 30YO 45% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Rum Nation Rare Rums Versailles 30 Y.O., GIFT

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: S.B.S Origin French Antilles Grand Arome, Canero Reserva Especial 12 YO 40% 0,7l (holá fľaša), Bermudez 12YO Aniversario 40% 0,7l (kartón), Appleton Estate Signature Blend 40% 0,7l (holá fľaša)