Veuve Clicquot Rich Rosé Doux 12% 0,75L (čistá fľaša)

60,55 

Katalógové číslo: 3049614164811 Kategória:

Popis

V histórii šampanského sa vína, ktoré boli zmiešané pre väčšiu sladkosť, zvyčajne označovali ako „bohaté“ – Rich. Pridaný cukor dodáva vínu osobitý nádych.

Zmes Rich obsahuje Pinot Noir (45%) – hlavný pilier výroby vína Veuve Clicquot, ktorý dáva šampanskému jeho základnú štruktúru. Veľká časť Pinot Meunier (40%) dodáva zmesi okrúhlosť a Chardonnay (15%) ju dopĺňa extra sviežosťou. Pre Rich Rosé je zmes doplnená červeným vínom Pinot Noir (15%).

Výnimočnosť Rich je v cukornatosti (60 g/L), ktorá zvýrazňuje arómy zmesi. Ako hovorí pivničný majster Veuve Clicquot – „Cukor v šampanskom je ako korenie v recepte. Ak sa správne použije, môže vyvolať špecifické arómy a pohrať sa s chuťami.“

V jeho vôni a chuti cítiť citrusové a kvetinové tóny zakončené krémovým záverom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Veuve Clicquot Rich Rosé Doux 12% 0,75L (čistá fľaša)

Cena za Veuve Clicquot Rich Rosé Doux 12% 0,75L (čistá fľaša) je 60.55 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Veuve Clicquot Rich Rosé Doux 12% 0,75L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Veuve Clicquot Rich Rosé Doux 12% 0,75L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3049614164811.

Produkt Veuve Clicquot Rich Rosé Doux 12% 0,75L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Šumivé vína - Šumivé vína sú osviežujúcim a elegantným spôsobom, ako si vychutnať alkohol. Ich bublinky vám prinesú okamžitú radosť a chuť, ktorá vám zostane na jazyku ešte dlho po poslednom dúšku. Od suchých až po sladké, šumivé vína ponúkajú širokú paletu chutí, ktoré sa hodia k rôznym príležitostiam - od romantických večierkov… Podobné produkty: Perrier ~ Jouët Belle Epoque Brut 2013 12.5% 0.75L (darčekové balenie s ľ pohármi), Santero Vin Up Fragola, Dilé Moscato, 958 Santero Gold Glam Extra Dry