Perrier ~ Jouët Grand Brut 12.5% 0.75L (kartón)

62,35 

Katalógové číslo: 3113889000195 Kategória:

Popis

Explózia vôní a chutí – úžasne zaoblené, veľkorysé šampanské, ktoré – reprezentujúc ,,radosť žiť“ (joie de vivre) – robí každý okamih výnimočným. Farba tohto živého cuvée pripomína zlato v skle. Kvetinová vôňa je doplnená čerstvým ovocím a nádychom maslovej briošky a vanilky. Chuť je svieža a ľahká, spája sviežosť s dlhotrvajúcim bohatým záverom.

Perrier ~ Jouët Grand Brut pripomína semiš alebo nubukovú kožu – má textúru, ktorá je mäkká a pružná, no zároveň hustá a štruktúrovaná.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Perrier ~ Jouët Grand Brut 12.5% 0.75L (kartón)

Cena za Perrier ~ Jouët Grand Brut 12.5% 0.75L (kartón) je 62.35 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Perrier ~ Jouët Grand Brut 12.5% 0.75L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Perrier ~ Jouët Grand Brut 12.5% 0.75L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3113889000195.

Produkt Perrier ~ Jouët Grand Brut 12.5% 0.75L (kartón) nájdete v kategórii

Šumivé vína - Šumivé vína sú osviežujúcim a elegantným spôsobom, ako si vychutnať alkohol. Ich bublinky vám prinesú okamžitú radosť a chuť, ktorá vám zostane na jazyku ešte dlho po poslednom dúšku. Od suchých až po sladké, šumivé vína ponúkajú širokú paletu chutí, ktoré sa hodia k rôznym príležitostiam - od romantických večierkov… Podobné produkty: Grand Bari Barisecco, Martini Asti, Dilé Blue, Perrier ~ Jouët Belle Epoque Brut 2013 12,5% 0,75L (darčekové baleni ekazeta)