Villa Nova D.O.C. Treviso Prosecco Frizante 10,5% 0,75l (čistá fľaša)

6,95 

Katalógové číslo: 8588007633176 Kategória:

Popis

Bledo slamovo žltá farba so zelenkavými odleskami, jemná a príjemná perleť. Ovocná vôňa, hruška a zlaté jablko. Suchá chuť s nádychom čerstvého ovocia. Hodí sa ako ľahký aperitív počas celého jedla. Dokonale sa hodí k ľahkým jedlám z rýb a čerstvým syrom.
 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Villa Nova D.O.C. Treviso Prosecco Frizante 10,5% 0,75l (čistá fľaša)

Cena za Villa Nova D.O.C. Treviso Prosecco Frizante 10,5% 0,75l (čistá fľaša) je 6.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Villa Nova D.O.C. Treviso Prosecco Frizante 10,5% 0,75l (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Villa Nova D.O.C. Treviso Prosecco Frizante 10,5% 0,75l (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588007633176.

Produkt Villa Nova D.O.C. Treviso Prosecco Frizante 10,5% 0,75l (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Šumivé vína - Šumivé vína sú osviežujúcim a elegantným spôsobom, ako si vychutnať alkohol. Ich bublinky vám prinesú okamžitú radosť a chuť, ktorá vám zostane na jazyku ešte dlho po poslednom dúšku. Od suchých až po sladké, šumivé vína ponúkajú širokú paletu chutí, ktoré sa hodia k rôznym príležitostiam - od romantických večierkov… Podobné produkty: Il MioGusto Limonsecco 5.5% 0,75L (čistá fľaša), Hubert De Luxe 7% 1,5L (čistá fľaša), Pol Roger Reserve Brut 12,5% 0,75L (čistá fľaša), Prosecco Bottega Gold White