Bathtub Gin 43,3% 0,7L (holá fľaša)

31,95 

Katalógové číslo: 5052598008628 Kategória:
Výrobca: Ableforth’s

Popis

Delikátny gin musí byť delikátne pripravený. A práve tak pripravujú Bathtub. Dôslednej výrobe tohto oceňovaného ginu je potrebné venovať čas. Výsledok však stojí za to.

Ako prvá prebieha destilácia v tradičnom medenom kotli. Používa sa borievka, koriander a iné voňavé rastlinky. Následne je časť ginu prepojená so šiestimi čerstvými bylinkami. Vďaka tomuto procesu infúzie vynikajú čerstvé botanické chute, ktoré sú príliš jemné na tradičnú destiláciu.

Vo vôni prevláda svieža borievka, citrusy a kardamóm. Tóny čerstvej pomarančovej kôry a škorice dodávajú príjemnú arómu. V chuti opäť prevláda borievka, nie je však jediná. Pocit v ústach je príjemne krémový a plný. Klinčeky, koriander a kardamóm Vás zavedú ešte hlbšie. Dokonalosť v závere vzniká kombináciou byliniek, pretrvávajúceho kardamómu a pomarančovej kôry.

Bathtub gin prežiarený ,,prírodou“ Vás opantá jedinečnou chuťou a svojím výrazným odtieňom. Príjemne chutí s prémiovým tonikom a plátkom pomaranča.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Bathtub Gin 43,3% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Bathtub Gin 43,3% 0,7L (holá fľaša) je 31.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Bathtub Gin 43,3% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Bathtub Gin 43,3% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5052598008628.

Produkt Bathtub Gin 43,3% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Nordes Atlantic Galician Gin 40% 0,7L (holá fľaša), You Are The Gin To My Tonic, Aviation American Gin 42% 0,7L (holá fľaša), June Gin Poiré