Tanqueray Blackcurrant Royale 41.3% 0.7L (holá fľaša)

24,60 

Katalógové číslo: 5000291025824 Kategórie:

Popis

Gin inšpirovaný francúzskym dedičstvom a cestami Charlesa Tanqueraya z obdobia 40. rokov 19. storočia. Vďaka kombinácii šťavnatých čiernych ríbezlí a jemnej vanilky vzniká hlboká a lahodná chuť, ktorá evokuje odvahu samotného Charlesa Tanqueraya a dekadenciu Francúzska. Je destilovaný len z tých najlepších francúzskych čiernych ríbezlí, vanilky a štyroch klasických zložiek – borievka, koriander, angelika a sladké drievko.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Tanqueray Blackcurrant Royale 41.3% 0.7L (holá fľaša)

Cena za Tanqueray Blackcurrant Royale 41.3% 0.7L (holá fľaša) je 24.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Tanqueray Blackcurrant Royale 41.3% 0.7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Tanqueray Blackcurrant Royale 41.3% 0.7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5000291025824.

Produkt Tanqueray Blackcurrant Royale 41.3% 0.7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Bloom 40% 0,7l (čistá fľaša), Barrister Old Tom, Toison & Dr. Oscar Kramer 40.33% 0.15L (set), Toison 47% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi)