Togouchi Pure Malt WHISKY 40% 0,7L (kartón)

47,80 

Katalógové číslo: 4901903064532 Kategórie: ,

Popis

Vytvorila ju Chugoku Jozo – japonská spoločnosť, ktorá dováža jednotlivé slady z rôznych liehovarov, vrátane niektorých zo Škótska. Aj tento klenot je zmes rôznych dovezených sladov dozrievajúcich v meste Togouchi v 362 metrov dlhom bývalom vlakovom tuneli, v ktorom je vždy stabilná teplota. Dozrievajú v precíznom výbere sudov po ,,Sherry“ a ,,Bourbone“, v ktorých jednotlivé slady dozrievali 3 až 9 rokov.

Jemne rašelinová zlatistá whisky odhaľuje príjemnú vôňu s tónmi vanilky, čokolády a zrelých marhúľ, ku ktorým sa v chuti pridávajú tóny čerstvej smotany prelínajúce sa s jemnou rašelinou. Tóny horkého kakaa a lieskových orieškov v závere pomaly sprevádzajú miznúcu rašelinu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Togouchi Pure Malt WHISKY 40% 0,7L (kartón)

Cena za Togouchi Pure Malt WHISKY 40% 0,7L (kartón) je 47.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Togouchi Pure Malt WHISKY 40% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Togouchi Pure Malt WHISKY 40% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4901903064532.

Produkt Togouchi Pure Malt WHISKY 40% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Japonská whisky - Japonskí výrobcovia whisky sa zameriavajú na vysokú kvalitu a čistotu nápoja, preto používajú iba najlepšie obilné zrná a starostlivo sledujú proces výroby, aby sa zabezpečila rovnaká kvalita a chuť každej fliaši. Podobné produkty: Ichiro’s Malt & Grain, Suntory Hibiki Japanese Harmony 43% 0,7L (kartón), Chivas Regal Mizunara 40% 0,7l (kartón), Nikka Yoichi 45% 0,7l (kartón)

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Akashi Single Malt Saké Cask 50% 0.5L (kartón), Caol Ila 12YO 43% 0,7l (kartón), The Glenlivet Caribbean Reserve – Rum Barrel Selection 40% 0.7L (kartón), Bushmills 10YO 40% 0,7l (tuba)