Slyrs Champions Malt FC Bayern München Edition 40% 0,7L (kartón)

51,05 

Katalógové číslo: 4250826903740 Kategórií:

Popis

Tím FC Bayern Mníchov, založený v roku 1900, je nemeckým rekordným šampiónom a víťazom futbalového pohára. Spoločná domovina, vášeň a snaha byť najlepším v odbore vytvorili v Slyrs ,,Champions Malt“. Táto exkluzívna sladová whisky najskôr zrela 3 roky v sudoch vyrobených z čerstvého amerického bieleho dubu a následne dozrievala vo vybraných sudoch (určených na pšeničné pivo) po dobu ďalších 6 mesiacov – absolútne výnimočné dokončenie.

Má žiarivú svetlojantárovú farbu. Vôňa je mierne sladová, svieža a ovocná s arómami zrelej hrušky a zeleného banánu. V chuti sa rozvíjajú príjemné ľahké sladové tóny s jemným banánom a korenistou medovou sladkosťou. V závere je mierne sladká a minerálna, s dlhou a korenistou dochuťou.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Slyrs Champions Malt FC Bayern München Edition 40% 0,7L (kartón)

Cena za Slyrs Champions Malt FC Bayern München Edition 40% 0,7L (kartón) je 51.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Slyrs Champions Malt FC Bayern München Edition 40% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Slyrs Champions Malt FC Bayern München Edition 40% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4250826903740.

Produkt Slyrs Champions Malt FC Bayern München Edition 40% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Glenlivet 12YO 40% 0,7L (kartón), Auchentoshan American Oak 40% 0,7l (kartón), Haig Club Clubman 40% 0.7L (darčekové balenie 1 pohár), Lagavulin Distillers Edition 43% 0,7L (kartón)