The Illusionist Dry Gin 45% 0,5L (holá fľaša)

42,85 

Katalógové číslo: 702668541306 Kategória:

Popis

Na prvý pohľad vyzerá tento nemecký gin ako tajná prísada z komory čarodejníka. Po naliatí do pohára má modrú farbu, avšak po zmiešaní s tonikom zmení svoju farbu na fialovú až ružovú. Jednoducho „The Illusionist“

Vyniká tým, že pri jeho výrobe neboli použité žiadne umelé farbivá. Jeho výraznú modrú farbu mu dodávajú okvetné lístky z tajného kvetu z Blízkeho východu.

Na jeho výrobu sú použité botaniká ako borievky, angelika, citrusy, kardamón, levanduľa, sladké drievko, muškátový oriešok a rozmarín.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí The Illusionist Dry Gin 45% 0,5L (holá fľaša)

Cena za The Illusionist Dry Gin 45% 0,5L (holá fľaša) je 42.85 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o The Illusionist Dry Gin 45% 0,5L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. The Illusionist Dry Gin 45% 0,5L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 702668541306.

Produkt The Illusionist Dry Gin 45% 0,5L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Citadelle Gin Original, City of London No.1 Dry Gin 41,3% 0,7L (holá fľaša), Toison 47% 0.05L (čistá fľaša), Munakra Vienna Blue Dry Gin