The Duppy Share Aged Caribbean Rum MINI

3,70 

Katalógové číslo: 5060397380029 Kategória:
Výrobca: THE DUPPY SHARE

Popis

The Duppy Share Aged Caribbean Rum MINI

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí The Duppy Share Aged Caribbean Rum MINI

Cena za The Duppy Share Aged Caribbean Rum MINI je 3.7 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o The Duppy Share Aged Caribbean Rum MINI dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. The Duppy Share Aged Caribbean Rum MINI – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060397380029.

Produkt The Duppy Share Aged Caribbean Rum MINI nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Diplomatico Distillery Collection No.2 Barbet Column 47% 0,7l (kartón), Kuna Belize Aged Ron 40% 0,7L (kartón), New Grove 5YO 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Ron Espero Reserva Exclusiva 40% 0.7L (tuba)