Angostura 5YO Gold 40% 0,7L (holá fľaša)

19,10 

Katalógové číslo: 75496331884 Kategória:
Výrobca: Angostura Rum

Popis

Angostura 5YO Gold 40% je karibský rum z Trinidadu zložený zo zmesi jemnejších a tvrdších rumov zrejúcich až osem rokov v dubových sudoch po bourbonu (najväčšia časť pridaných rumov zreje 5 rokov podľa čoho je i pomenovaný) Jeho farba je svetlo jantárová. Po destilácii je Angostura Gold Rum filtrovaný cez drevené uhlie, čím získava unikátnu arómu, v ktorom okrem iného spoznáte chuť vanilky, karamelu a jablká. Na jazyku je výnimočne jemný až čokoládový, čo hrá veľkú rolu u barmanov, ktorí ho radi používajú do koktejlov.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Angostura 5YO Gold 40% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Angostura 5YO Gold 40% 0,7L (holá fľaša) je 19.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Angostura 5YO Gold 40% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Angostura 5YO Gold 40% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 75496331884.

Produkt Angostura 5YO Gold 40% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Serum Gorgas Gran Reserva 40% 0,7L (holá fľaša), S.B.S Origin Dominican Republic Aroma Grande, Canerock MINI, Pampero Añejo Blanco 37.5% 1.0L (čistá fľaša)