Serum Elixir 35% 0,7L (holá fľaša)

21,95 

Katalógové číslo: 8595676600019 Kategória:
Výrobca: Kratochvílovci

Popis

Inšpirovaný podobnými elixírmi, ktoré používali robotníci a otroci pri stavbe Panamského prieplavu na svoju ochranu, liečenie a energiu.

Zmes vybraných rumov Serum starnúca až 8 rokov ochutená dlhým a pomalým macerovaním ovocia, bylín a korenia. Vo vôni cítiť nádych mandlí a broskýň. Chuť je hladká, medová a bohato ovocná.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Serum Elixir 35% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Serum Elixir 35% 0,7L (holá fľaša) je 21.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Serum Elixir 35% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Serum Elixir 35% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8595676600019.

Produkt Serum Elixir 35% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Hell or High Water Reserva 40% 0,7L (tuba), Worthy Park Rum-Bar Silver, Canuto 7 Y.O. Rum, New Grove 8YO Double Cask Acacia 47% 0.7L (tuba)