Brugal 1888 Gran Reserva Familiar 40% 0,7l (kartón)

36,80 

Katalógové číslo: 7460855252888 Kategória:

Popis


V Dominikánskej republike vyrába Destillerie Brugal už vyše 130 rokov veľmi kvalitné rumy. Počiatky siahajú až do roku 1888, kedy Andrés Brugal Montaner značku založil. Firma je stále v rodinných rukách, a to už piatu generáciu. Za zmienku stojí, že ani jeden „recept“ na konkrétny rum sa nikdy nenapísal na papier, ale koluje iba v hlavách master blenderov. Brugal používa veľmi čisté destiláty, čo znamená, vždy iba „srdce“ destilátu, čo zaručuje tú najlepšiu kvalitu. Na kvalitu má vplyv aj to, že cesta z trstinových polí do pálenice je veľmi krátka, a teda kvalita trstiny sa neznehodnotí dlhou cestou.

Brugal 1888 Gran Reserva Doblemente Anejado
Unikátny rum z Dominikánskej republiky s veľmi dlhým záverom, ktorý je príjemne hrejivý. Je to exkluzívna zmes, ktorá je výsledkom skúseností piatich generácií. Tento rum je dvakrát destilovaný a  zreje dvakrát najskôr v sudoch z bieleho duba po whisky, neskôr v sudoch po španielskom sherryVýsledkom je tmavohnedý rum s komplexnou arómou čokolády, praženej kávy, sušeného ovocia a korenistými nuansami. Chuť je dokonale vyvážená s tónmi karamelu, mandlí, sladkého drievka a dubového korenia.

 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Brugal 1888 Gran Reserva Familiar 40% 0,7l (kartón)

Cena za Brugal 1888 Gran Reserva Familiar 40% 0,7l (kartón) je 36.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Brugal 1888 Gran Reserva Familiar 40% 0,7l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Brugal 1888 Gran Reserva Familiar 40% 0,7l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7460855252888.

Produkt Brugal 1888 Gran Reserva Familiar 40% 0,7l (kartón) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Espero Coffee & Rum, Dictador Jerarquia 1981 Bourbon Cask 43% 0,7L (kartón), Albert Michler Single Cask Barbados 2005, GIFT, Neisson Le Rhum Bio Par Neisson