Jameson v kolíske 40% 4,5l (holá fľaša s kolískou)

149,95 

Katalógové číslo: 5011007021160 Kategória: ,

Popis

Zmesová írska whisky. Trojnásobná destilácia nie preto, že musíme, ale pretože chceme, pretože im to dodáva charakteristickú hladkosť. Nakoniec ich uložíme do dubových sudov na najmenej 4 roky.
 
Na „nose“ ľahká kvetinová vôňa, korenená pikantným drevom a sladkými tónmi. Na „jazyku“ dokonalá rovnováha korenistých, orieškových a vanilkových tónov s nádychom sladkého sherry a výnimočnej jemnosti.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Jameson v kolíske 40% 4,5l (holá fľaša s kolískou)

Cena za Jameson v kolíske 40% 4,5l (holá fľaša s kolískou) je 149.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Jameson v kolíske 40% 4,5l (holá fľaša s kolískou) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Jameson v kolíske 40% 4,5l (holá fľaša s kolískou) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5011007021160.

Produkt Jameson v kolíske 40% 4,5l (holá fľaša s kolískou) nájdete v kategórii

Irská whiskey (whisky) - Irská whiskey je známa svojou jemnou chuťou a príjemným záverom, ktorý sa vyznačuje ovocnými tónmi. Výber zahŕňa tradičné druhy whiskey ako napríklad Jameson, Bushmills, Tullamore Dew, Connemara, ale aj exkluzívne druhy, ktoré sú vyrobené v limitovanom množstve a majú špeciálnu chuťovú notu. Podobné produkty: Teeling – Stout Cask 46% 0.7L (kartón), Hyde Single Grain Cask Strength, Tyrconnell Double Single Malt, Paddy Whiskey, GIFT

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Chivas Regal 12YO 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Cardhu 12YO 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Macallan Terra 43.8% 0.7L (kartón), Gin Sul 43% 0,5l (holá fľaša)