Tatratea Original 52% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi)

22,35 

Katalógové číslo: 8588007105420 Kategória: ,

Popis

Unikátny čajovo-bylinný likér vyrobený na prírodnej báze. Je tvorený vyváženým pomerom veľmi jemného liehu, prírodných extraktov z bylín a čierneho čaju, ovocných destilátov a štiav, cukru a tatranskej vody. Už druhý rok po sebe získal Tatratea ocenenie Najdôveryhodnejšia značka a zvíťazil v konkurencii alkoholových značiek.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Tatratea Original 52% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi)

Cena za Tatratea Original 52% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi) je 22.35 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Tatratea Original 52% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Tatratea Original 52% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588007105420.

Produkt Tatratea Original 52% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: La Buse Vanille 40% 0,7l (holá fľaša), Patron Anejo 40% 0,7l (kartón), Godet Antarctica 40% 0.5L (čistá fľaša), Detesk Slivka 40% 0,5l (darčekové balenie glóbus)

Tatranský čaj darčekové balenie - Ak hľadáte originálny darček pre milovníka čaju, Tatranský čaj darčekové balenie je tou správnou voľbou! Tento čaj pochádza z najvyšších vrchov našich Tatier a je plný úžasných chuťových zážitkov. Balenie obsahuje rôzne druhy čaju, ktoré sa perfektne hodí na chladné zimné dni alebo dobre padne aj počas relaxačného večera. Darujte… Podobné produkty: Tatratea Rosehip & Seabuckthorn 57% 0,7l (holá fľaša), Karloff Tatratea Vianočný kalendár, GIFT, Mini Tatratea Zbojnícky čaj 72% 0,04l (holá fľaša), Tatratea Peach Tea 42% 0.7l (holá fľaša)