Tatratea Rosehip & Seabuckthorn 57% 0,7l (holá fľaša)

19,80 

Katalógové číslo: 8588005128421 Kategórie: ,

Popis

Prírodný, originálny, čajovo-bylinný likér tvorený vyváženým pomerom liehu, extraktov z bylín, čajov, ovocných výťažkov a destilátov, cukru a vody. Je obohatený o extrakty výraznej šípky, ktorá vám pripomenie pohodu jesenných večerov pri šálke šípkového čaju. Tento výnimočne sladkokyslý čaj je doplnený o extrakty z rakytníka, ktoré sú dôvodom jeho sviežosti.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Tatratea Rosehip & Seabuckthorn 57% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Tatratea Rosehip & Seabuckthorn 57% 0,7l (holá fľaša) je 19.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Tatratea Rosehip & Seabuckthorn 57% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Tatratea Rosehip & Seabuckthorn 57% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588005128421.

Produkt Tatratea Rosehip & Seabuckthorn 57% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Mozart Pure Black Dark Chocolate Cream 17% 0,5l (holá fľaša), Tullamore D.E.W. Honey 35% 0,7L (holá fľaša), Cointreau 40% 1l (holá fľaša), NEBO Cocktail Premix PINK FLOWER 20% 0.7L (holá fľaša)

Tatranský čaj darčekové balenie - Ak hľadáte originálny darček pre milovníka čaju, Tatranský čaj darčekové balenie je tou správnou voľbou! Tento čaj pochádza z najvyšších vrchov našich Tatier a je plný úžasných chuťových zážitkov. Balenie obsahuje rôzne druhy čaju, ktoré sa perfektne hodí na chladné zimné dni alebo dobre padne aj počas relaxačného večera. Darujte… Podobné produkty: Tatratea Original 52% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi), Tatratea Hibiscus & Red Tea 37% 0,7l (holá fľaša), Tatratea Original 52% 0.35L (holá fľaša), Tatratea Hibiscus & Red Tea 37% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi)