Marama Spiced 40% 0,7L (darčekové balenie s pohárom)

33,00 

Katalógové číslo: 8588007138381 Kategória:
Výrobca: Beveland S.A.

Popis

Marama Spiced Fijian R je unikátny, jemne korenený rum zo súostrovia Fidži. Zreje v amerických dubových sudoch po dobu 3-5 rokov. Následne sa mieša s vodou, ktorá pochádza z vulkanických subtrátov, ktorá bola čistená v systémoch s reverznou osmózou. Počas výrobného procesu su ďalej pridávané výťažky z exotických rastlín a ovocia pochádzajúce z ostrova Fidži. Vo vôni nájdete stopy vanilky, kokosu a vlašských orechov. Tento jedinečný rum má jantárovú farbu. Chuť je komplexná,sladká s tónmi citrusov a zázvoru. Záver je príjemne hrejivý a jemný.

Odporúčame ho piť s ľadom alebo zmiešaný s colou a plátkom citróna.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Marama Spiced 40% 0,7L (darčekové balenie s pohárom)

Cena za Marama Spiced 40% 0,7L (darčekové balenie s pohárom) je 33 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Marama Spiced 40% 0,7L (darčekové balenie s pohárom) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Marama Spiced 40% 0,7L (darčekové balenie s pohárom) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588007138381.

Produkt Marama Spiced 40% 0,7L (darčekové balenie s pohárom) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Mekhong 35% 0,7L (holá fľaša), The Demon’s Share El Oro Del Diablo 40% 0,7L (čistá fľaša), El Jimador Blanco 38% 0,7l (holá fľaša), Tikhari Walnut 40% 0,5L (čistá fľaša)