Tanqueray Flor De Sevilla Gin 41,3% 0,7L (holá fľaša)

20,40 

Katalógové číslo: 5000291023462 Kategória:

Popis

Je unikátny destilovaný gin vyrobený z pomarančových esencií a ďalších jemných rastlinných látok. Je inšpirovaný originálnym 140 rokov starým receptom Charlesa Tanqueraya spolu s dozretými pomarančmi, ktoré rastú na stromoch v slnečnej Seville. Výsledkom je perfektná rovnováha medzi jedinečnou chuťou sevillských pomarančov a vyváženou zložitosťou Tanqueray London Dry Gin. Odporúčame podávať s tonicom a limetkou.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Tanqueray Flor De Sevilla Gin 41,3% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Tanqueray Flor De Sevilla Gin 41,3% 0,7L (holá fľaša) je 20.4 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Tanqueray Flor De Sevilla Gin 41,3% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Tanqueray Flor De Sevilla Gin 41,3% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5000291023462.

Produkt Tanqueray Flor De Sevilla Gin 41,3% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Beefeater 40% 0,7L (holá fľaša), Rammstein Pink Gin, Cubical Mango, Munakra Vienna Black Gin