Silent Pool Gin 43% 0.7L (holá fľaša)

34,75 

Katalógové číslo: 5060411480001 Kategória:

Popis

Všetkých 24 rastlinných látok spolupracuje v súzvuku a poskytuje romantickú, komplexnú chuť. Vo vôni a chuti sa prelínajú svieže kvetinové a objasňujúce citrusové tóny ktoré sú uzemnené korenistými tónmi kasiovej kôry a ,,cubebu‘‘ (tonky). Jemné a bohaté tóny borievky sa miešaú s kvetinovými vrstvami levandule a harmančeka. Hladký záver je dosiahnutý pomocou miestneho medu. 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Silent Pool Gin 43% 0.7L (holá fľaša)

Cena za Silent Pool Gin 43% 0.7L (holá fľaša) je 34.75 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Silent Pool Gin 43% 0.7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Silent Pool Gin 43% 0.7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060411480001.

Produkt Silent Pool Gin 43% 0.7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Kavalan Gin 40% 0,7L (holá fľaša), Drumshanbo Gunpowder Irish Gin 43% 0.7l (holá fľaša), Bathtub Old Tom Gin 42,4% 0,5L (holá fľaša), Malfy Limone Gin 41% 0,7l (holá fľaša)