Stroh Original 80% 0,7l (holá fľaša)

23,45 

Katalógové číslo: 9001700000025 Kategória:
Výrobca: Stock Austria

Popis

Rum nesie meno Stroh po Sebastianovi Strohovi, ktorý začal svoje výrobky ponúkať už v roku 1832. Vďaka intenzívnej a nezameniteľnej chuti sa stal najobľúbenejším rakúskym rumom. Jedinečnosť tohoto vysokopercentného rumu oceňujú nielen milióny domácností, ale aj najlepší svetoví kuchári a cukrári. Je výbrný pre prípravu lahodných dezertov, do miešaných studených a teplých nápojov.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Stroh Original 80% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Stroh Original 80% 0,7l (holá fľaša) je 23.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Stroh Original 80% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Stroh Original 80% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 9001700000025.

Produkt Stroh Original 80% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Plantation Stiggins’ Fancy Smoky Formula, GIFT, Espero Coffee & Rum, Amrut Two Indies Rum, Captain Morgan White 37,5% 1,0L (holá fľaša)