Diplomatico Distillery Collection No.2 Barbet Column 47% 0,7l (kartón)

63,20 

Katalógové číslo: 7594003626716 Kategórie: ,

Popis

Súbor rôznych destilátov s výraznými vôňami a chuťovými profilmi. Každá fľaša má svoje číslo. Barbet Column je destilačný systém, ktorý bol pôvodne vytvorený vo Francúzsku Emilom Barbetom na konci 19,storočia. Barbet Column je metóda stĺpcovej destilácie vyrobenej zo 100% medi. Meď je považovaná za veľmi dobrý typ kovu, ktorý umožnuje elimináciu nežiaducich zlúčenín síry, ktoré sa tvoria vo fermentačnom procese. Rum dalej zreje v bielych amerických dubových sudoch. Vyrába sa z kvalitnej melasy cukrovej trstiny. Má arómu tropického ovocia, sladkého drievka, karamelu a dubového dreva. Záver je dlhý a zamatovo jemný.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Diplomatico Distillery Collection No.2 Barbet Column 47% 0,7l (kartón)

Cena za Diplomatico Distillery Collection No.2 Barbet Column 47% 0,7l (kartón) je 63.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Diplomatico Distillery Collection No.2 Barbet Column 47% 0,7l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Diplomatico Distillery Collection No.2 Barbet Column 47% 0,7l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7594003626716.

Produkt Diplomatico Distillery Collection No.2 Barbet Column 47% 0,7l (kartón) nájdete v kategórii

Diplomatico rum - Diplomatico rum - kráľovská sladkosť z Karibiku! Tento rum z Venezuely sa vyznačuje jemnými tónmi vanilky, karamelu a čokolády, ktoré sa krásne dopĺňajú s exotickými ovocnými náznakmi. Jeho chuť je hladká a plná, s dlhým a príjemným záverom. Tento rum je ako kúsok slnka v pohári, ktorý vám okamžite prinesie… Podobné produkty: Diplomático Single Vintage 2007 43% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Diplomatico Mantuano 40% 0,7L (holá fľaša), Diplomatico Planas 47% 0,7L (holá fľaša), Diplomatico Reserva Exclusiva 40% 0,7l (holá fľaša)

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: New Grove 8YO Double Cask Acacia 47% 0.7L (tuba), Santiago de Cuba Ron Carta Blanca 38% 0,7l (holá fľaša), Neisson Le Rhum Par Neisson, Barcelo Imperial 38% 0,7l (kartón)