Zafra Master Reserve 21 YO MINI by Dramroom

7,90 

Katalógové číslo: 0720665763514 Kategória:
Výrobca: ZAFRA

Popis

Zafra Master Reserve 21 YO MINI by Dramroom

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Zafra Master Reserve 21 YO MINI by Dramroom

Cena za Zafra Master Reserve 21 YO MINI by Dramroom je 7.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Zafra Master Reserve 21 YO MINI by Dramroom dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Zafra Master Reserve 21 YO MINI by Dramroom – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 0720665763514.

Produkt Zafra Master Reserve 21 YO MINI by Dramroom nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Dictador Episodio Uno American Oak Cask 1999 41% 0,7L (kartón), Clément VSOP 40% 0,7L (kartón), Malecon Añejo Genuino, Pampero Anejo Seleccion 1938 40% 0,7l (holá fľaša)