Malecon 10 Y.O., GIFT

23,90 

Katalógové číslo: 8009366300146 Kategórií:
Výrobca: MALECON

Popis

Malecon 10 Y.O., GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Malecon 10 Y.O., GIFT

Cena za Malecon 10 Y.O., GIFT je 23.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Malecon 10 Y.O., GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Malecon 10 Y.O., GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8009366300146.

Produkt Malecon 10 Y.O., GIFT nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: MacNair’s Exporation Panama 15 Y.O., GIFT, Coruba 18YO 40% 0,7l (holá fľaša), Arhumatic Banane, Cacao, Havana Club 15YO Gran Reserva 40% 0,7l (tuba)