Stroh Jagertee 40% 0,5l (holá fľaša)

11,80 

Katalógové číslo: 9001700090620 Kategória:
Výrobca: Stock Austria

Popis

Rovnako ako Stroh Inländer Rum, aj Stroh Jagertee je rakúska špecialita s geograficky chránenou ochrannou známkou. Na základe starého rodinného receptu z roku 1864 sa Jagertee stále vyrába z rumu Stroh Inländer, výťažkov z čierneho čaju a starostlivo vybraných esencií. Je doladený nádychom pomarančovej a citrónovej arómy, vanilky, škorice a klinčekov. Po zmiešaní s horúcou vodou sa okamžite stane hrejivým potešením.

Vedeli ste, že z jednej fľaše Stroh Jagertee (0,5 litra) je možné pripraviť 2,5 litra Jagertee, čo zodpovedá približne desiatim šálkam? V závislosti od požadovanej sily zmiešajte jeden diel Stroh Jagertee až so štyrmi dielmi horúcej vody.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Stroh Jagertee 40% 0,5l (holá fľaša)

Cena za Stroh Jagertee 40% 0,5l (holá fľaša) je 11.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Stroh Jagertee 40% 0,5l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Stroh Jagertee 40% 0,5l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 9001700090620.

Produkt Stroh Jagertee 40% 0,5l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Tatratea Milk & Tea 17% 0,7l (holá fľaša), Dr. Oscar Kramer 36% 0.05L (čistá fľaša), Tatratea Aronia & Black Currant 27% 0,7L (čistá fľaša), Jägermeister + 2 poháre, GIFT