Jack Daniel´s HONEY 35% 0,7l (darčekové balenie termo fľaša)

38,15 

Katalógové číslo: 8595682605114 Kategória:

Popis

V spojení s medom prináša chuť, ktorá je originálna a prirodzene jemná. V aróme ucítite bohatý tón prírodného medu, sladkej melasy a pražených orieškov. 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Jack Daniel´s HONEY 35% 0,7l (darčekové balenie termo fľaša)

Cena za Jack Daniel´s HONEY 35% 0,7l (darčekové balenie termo fľaša) je 38.15 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Jack Daniel´s HONEY 35% 0,7l (darčekové balenie termo fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Jack Daniel´s HONEY 35% 0,7l (darčekové balenie termo fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8595682605114.

Produkt Jack Daniel´s HONEY 35% 0,7l (darčekové balenie termo fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Bols Triple Sec Curacao 38% 0,7l (holá fľaša), The Bitter Truth EXR 30% 0,5l (holá fľaša), Tatratea Hibiscus & Red Tea 37% 0,7l (holá fľaša), Dr. Oscar Kramer 36% 0.05L (čistá fľaša)