Mini Tatratea Originál 52% 0,04l (holá fľaša)

3,20 

Katalógové číslo: 8588003786579 Kategórie: ,

Popis

Unikátny čajovo-bylinný likér vyrobený na prírodnej báze. Je tvorený vyváženým pomerom veľmi jemného liehu, prírodných extraktov z bylín a čierneho čaju, ovocných destilátov a štiav, cukru a tatranskej vody. Už druhý rok po sebe získal Tatratea ocenenie Najdôveryhodnejšia značka a zvíťazil v konkurencii alkoholových značiek.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Mini Tatratea Originál 52% 0,04l (holá fľaša)

Cena za Mini Tatratea Originál 52% 0,04l (holá fľaša) je 3.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Mini Tatratea Originál 52% 0,04l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Mini Tatratea Originál 52% 0,04l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588003786579.

Produkt Mini Tatratea Originál 52% 0,04l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Jägermeister 35% 3L (čistá fľaša), Mini Demänovka Bitter 38% 0,04l (holá fľaša), Koskenkorva Oaky Cranberry Vodka, Amaretto Disaronno 28% 0,7l (holá fľaša)

Tatranský čaj darčekové balenie - Ak hľadáte originálny darček pre milovníka čaju, Tatranský čaj darčekové balenie je tou správnou voľbou! Tento čaj pochádza z najvyšších vrchov našich Tatier a je plný úžasných chuťových zážitkov. Balenie obsahuje rôzne druhy čaju, ktoré sa perfektne hodí na chladné zimné dni alebo dobre padne aj počas relaxačného večera. Darujte… Podobné produkty: Tatratea Rosehip & Seabuckthorn 57% 0,7l (holá fľaša), Tatratea Forest Fruit 62% 0,7l (holá fľaša), Tatratea Vianočný kalendár 49,5% 24 x 0,04L (set), Tatratea Original 52% 0.35L (holá fľaša)