Demänovka Dark 35% 0,04L (holá fľaša)

1,60 

Katalógové číslo: 8586019221145 Kategória:
Výrobca: St. Nicolaus

Popis

Demänovka Dark je daľší bitter z rady ochutených bylinných likérov Demänovka . Tajná receptúra 14 bylín a korenín, doplnená slovenským medom a pramenitou podtatranskou vodou, prinesie život aj do tých najtemnejších kútov noci. Tymian, rozmarín, fenikel či sušené nezrelé pomaranče a 6-mesačný výrobný proces sa postarajú o nezameniteľný chuťový zážitok.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Demänovka Dark 35% 0,04L (holá fľaša)

Cena za Demänovka Dark 35% 0,04L (holá fľaša) je 1.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Demänovka Dark 35% 0,04L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Demänovka Dark 35% 0,04L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8586019221145.

Produkt Demänovka Dark 35% 0,04L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Fernet Stock GRAND 35% 0,7L (holá fľaša), Mini Jack Daniel´s Honey v plaste 35% 0,05L (holá fľaša), Carskaja Pryanii Perez, Jack Daniel´s Honey 35% 1,0L (holá fľaša)