Spirited Union Queen Pineapple & Spice 38% 0,7L (čistá fľaša)

20,60 

Katalógové číslo: 8719327296608 Kategória:

Popis

Aby vytvorili dokonalé spojenie medzi ananásom a korením, vybrali lahodný kráľovský mini ananás. Jeho komplexné ovocné tóny v kombinácii s tropickou sviežosťou sa dokonale spájajú s panamským rumom. Tieto mini ananásy majú voňavú zlatistú šupku a šťavnatú žiarivo žltú dužinu. Sú sladšie a aromatickejšie ako typický ananás, výsledkom čoho je lahodná bohatá aróma. Aby vytvorili dobre zaoblenú chuť, vyvážili prirodzenú sladkosť ananásu spojením rumu, kasiového dreva a sladkého korenia. Na oslavu sladkej chuti ananásu kráľovnej Viktórie destilovali škoricu – „kráľovnú korenín“, aby dodali tropickej sladkej chuti trochu tepla.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Spirited Union Queen Pineapple & Spice 38% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Spirited Union Queen Pineapple & Spice 38% 0,7L (čistá fľaša) je 20.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Spirited Union Queen Pineapple & Spice 38% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Spirited Union Queen Pineapple & Spice 38% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8719327296608.

Produkt Spirited Union Queen Pineapple & Spice 38% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Sailor Jerry Spiced 40% 0,7l (holá fľaša), Butterfly Cannon Rosa Tequila Silver 40% 0.5L (čistá fľaša), Spirited Union Sweet Orange & Ginger 38% 0,7L (čistá fľaša), Detesk Slivka 40% 0,35l (darčekové balenie vysokozdvižný vozík)