Naga Java Reserve 40% 0.7L (darčekové balenie s 1 pohárom)

29,30 

Katalógové číslo: 8436599480053 Kategórií:
Výrobca: Spirit Corner

Popis

Táto zmes sa skladá z dvoch častí: prvá so 65% alkoholu je získaná destiláciou v tradičných čínskych destilačných prístrojoch. Druhá s 92% alkoholu sa získava destiláciou ,,column still“ (kolónové destilačné zariadenie).

Fermentácia melasy a fermentovanej červenej ryže prebieha v ,,teakových“ kadiach, kde dosahuje až do 12% alkoholu. 52-percentný podiel tohto „trstinového vína“ sa potom destiluje v spomínaných tradičných čínskych destilačných prístrojoch, kým nedosiahne 30% alkoholu. Potom sa v tých istých destilačných prístrojoch destiluje druhýkrát – až kým nedosiahne 60% – 65% alkoholu.
48-percentný podiel ,,trstinového vína“ sa potom destiluje v destilačnej kolóne (,,column still“), aby sa dosiahol až 92-percentný alkohol. Následne sa tieto zmesi zmiešajú. Takto získaný rum potom zreje 3 roky v ,,teakových“ sudoch a neskôr sa prenesie do sudov z amerického dubu ,,ex-bourbon“ na dalšie 4 roky.

Proces dvojitého zrenia dodáva harmonickú rovnováhu medzi jemne korenistými a exotickými ovocnými tónmi.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Naga Java Reserve 40% 0.7L (darčekové balenie s 1 pohárom)

Cena za Naga Java Reserve 40% 0.7L (darčekové balenie s 1 pohárom) je 29.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Naga Java Reserve 40% 0.7L (darčekové balenie s 1 pohárom) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Naga Java Reserve 40% 0.7L (darčekové balenie s 1 pohárom) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8436599480053.

Produkt Naga Java Reserve 40% 0.7L (darčekové balenie s 1 pohárom) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Detesk Slivka 40% 0,35l (darčekové balenie sada futbalová lopta), Spirited Union Lemon & Leaf 38% 0,7L (čistá fľaša), Borovička Koniferum 37,5% 1l (holá fľaša), Spirited Union Queen Pineapple & Spice 38% 0,7L (čistá fľaša)