Speyburn 15YO 46% 0,7L (kartón)

61,20 

Katalógové číslo: 5010509881173 Kategórie: ,

Popis


V roku 1897 John Hopkins objavil jedinečné miesto v srdci Speyside, ideálne na výrobu mimoriadne jemnej whisky. Stavba liehovaru v strmej, zalesnenej rokline pri Granty Burn bola náročná.
Avšak s bohatou čistou vodou a bohatými prírodnými prvkami tejto bujnej oblasti Škótska to stálo za námahu.
Liehovar, ktorý sa nachádzal v strmom údolí s obmedzeným priestorom, musel byť postavený zvisle na troch úrovniach s vrstvenými sieťovými podlahami na sušenie, ak sa mal zmestiť do úzkeho priestoru. Charles C. Doig, svetoznámy dizajnér a inovátor, navrhol úplne nový tvar liehovaru. Doigovu ruku vidno aj na streche v štýle pagody, ktorá je rovnaká ako vrcholky stromov. Sám Doig vynašiel tento dizajn, aby vytvoril rovnomerné prúdenie vzduchu cez zrná, keď sa sušili. Stal sa ikonickým symbolom tradičného prístupu.
120 rokov od destilácie našej prvej kvapky je Speyburn viac ako whisky.
Odvážne, svetlé a plné charakteru, naše jednosladové whisky Speyside sú rovnako inšpiratívne pre nováčikov, ako aj pre skúsených nadšencov whisky a umožňujú každému a všade vychutnať si krásnu jednoduchosť Speyside.
Dnes sme hrdí na to, že symbolizujeme všetko zvláštne v tomto veľkom regióne.
Na oslavu Speyside v súčasnosti ponúkame celý rad whisky. Bez ohľadu na to, ktorá ponuka Speyburn je vybraná, môžete očakávať, že si vychutnáte klasickú chuť Speyside v každej hre.
Koniec koncov, Speyburn je Speyside.

Speyburn 15YO
Bohatá, živá Speyside whisky dráma. 15 rokov zrela v sudoch z amerického a španielskeho dubu – to z nej urobilo odvážnu whisky plnú prírodných prvkov Speyside. Farbu má jantárovú so zlatými odleskami. Vo vôni cítiť náznaky tmavej čokolády, hrozienok, vanilky a citrusových plodov. V chuti dominujú tóny pomarančov, karamelu, vanilky a kože – všetko je akoby obalené jemným, sladkým a krémovým korením, ktoré hreje až do konca.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Speyburn 15YO 46% 0,7L (kartón)

Cena za Speyburn 15YO 46% 0,7L (kartón) je 61.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Speyburn 15YO 46% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Speyburn 15YO 46% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010509881173.

Produkt Speyburn 15YO 46% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: Whyte & Mackay Triple Matured, Smokehead Sherry Bomb, GIFT, Mini Ballantine’s 40% 0,05l (holá fľaša), Talisker Game of Thrones House Greyjoy 45,8% 0,7l (tuba)

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Four Roses Single Barrel 50% 0,7l (holá fľaša), Balvenie Tun 1509 Batch 4. 51,7% 0,7L (tuba), Bushmills Black Bush 40% 1,0L (tuba), Glenmorangie 10YO 40% 0,7L (kartón)