Cardhu Gold Reserve Cask Selection 40% 0.7L (kartón)

38,05 

Katalógové číslo: 5000267125497 Kategória:

Popis

Whisky, ktorá je v porovnaní s klasickou 12-ročnou Cardhu ovocnejšia a teplejšia. Počiatočnú sladkosť zintenzívňujú svieže tóny pomarančovej kôry, po ktorej nasleduje jemná minerálna suchosť.

Hladká, krásne štruktúrovaná a dobre naladená ,,Speyside whisky“. V jej vôni sa objavujú karamelové a jablkové arómy. Chuť je suchá, oplýva tónmi dubu s jemným závanom škorice. Sladová chuť má bohatú textúru a rovnováhu sladkého ovocia, horkej čokolády, karamelu a korenia.

Ocenenia:
International Wine & Spirit Challenge 2015 – Silver

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Cardhu Gold Reserve Cask Selection 40% 0.7L (kartón)

Cena za Cardhu Gold Reserve Cask Selection 40% 0.7L (kartón) je 38.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Cardhu Gold Reserve Cask Selection 40% 0.7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Cardhu Gold Reserve Cask Selection 40% 0.7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5000267125497.

Produkt Cardhu Gold Reserve Cask Selection 40% 0.7L (kartón) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Glenmorangie Duthac 43% 1,0L (kartón), The Dalmore 15YO 40% 0.7L (kartón), Talisker Game of Thrones House Greyjoy 45,8% 0,7l (tuba), West Cork Cask Strength