Silent Pool Rare Citrus Gin 43% 0.7L (holá fľaša)

33,70 

Katalógové číslo: 5060411480612 Kategória:

Popis

Inovatívny a lákavý ručne vyrobený gin z najvzácnejších citrusov na svete. Skvele vyvažuje svetlé a pikantné citrusové tóny ,,Buddhovej ruky“ (druh citrusu) s lákavo bohatými tónmi ,,Natsu Dai Dai“ (citrónovník letný), jemne osladeného ,,Hirado Buntanom“ (druh pomela).

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Silent Pool Rare Citrus Gin 43% 0.7L (holá fľaša)

Cena za Silent Pool Rare Citrus Gin 43% 0.7L (holá fľaša) je 33.7 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Silent Pool Rare Citrus Gin 43% 0.7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Silent Pool Rare Citrus Gin 43% 0.7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060411480612.

Produkt Silent Pool Rare Citrus Gin 43% 0.7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Mini Beefeater 40% 0,05L (holá fľaša), Hendrick’s 41,4% 0,7L (holá fľaša), Citadelle Gin Original, Beefeater 40% 1,0L (čictá fľaša)