Opihr Black Lemon Arabian 43% 0.7L (čistá fľaša)

27,15 

Katalógové číslo: 5010296008906 Kategórií:
Výrobca: G&J Distillers

Popis

Nezameniteľná chuť OPIHR Spiced Gin povýšená spojením citrusov a korenín so silou  perzských čiernych citrónov, umocnená bohatou chuťou korenia timut, vďaka čomu je Arabian Edition starostlivo vytvorený a dokonale vyvážený London Dry gin, povzneseným spojením citrusov a korenia.

Je to bohato intenzívny gin s citrusmi a korením s koncentrovanými citrónovými tónmi. Inšpirované iránskou láskou k perzským čiernym citrónom alebo „loomi“ (v skutočnosti limetkám sušeným na slnku), ktoré dodávajú chutney a duseným pokrmom z Blízkeho východu jedinečnú pikantnú a zemitú chuť. Čierne citróny zohrávajú ústrednú úlohu v perzskej kuchyni vďaka svojej sladkej citrusovej chuti a nedostatku horkosti, ktorú prinášajú iné citróny – v dôsledku procesu sušenia, ktorý je podobný sušeným paradajkám – a dodáva citrónom ich zvláštnu farbu.
 
 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Opihr Black Lemon Arabian 43% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za Opihr Black Lemon Arabian 43% 0.7L (čistá fľaša) je 27.15 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Opihr Black Lemon Arabian 43% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Opihr Black Lemon Arabian 43% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010296008906.

Produkt Opihr Black Lemon Arabian 43% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Larios Rosé 37.5% 0,7L (holá fľaša), MOM Rocks Royal Purity 37.5% 0.7L (čistá fľaša), Barrister Old Tom, Beefeater 40% 0.7L (darčekové balenie s 1 pohárom)