Akori Cherry Blossom Gin 40% 0,7l (holá fľaša)

26,60 

Katalógové číslo: 8410837520343 Kategória:

Popis

Je výsledkom správnej kombinácie obilného alkoholu na báze ryže, borievky a unikátneho výberu japonských aromatických rastlín, medzi ktorými vyniká čerešňový kvet. Sviežosť borievky, jemné tóny pitahaye (dračieho ovocia), citrónové tóny kumquatu (druh citrusu) a jemne korenistá chuť zázvoru sa dokonale snúbia s jemnými tónmi čerešňového kvetu. Táto vyvážená kombinácia citrusových a kvetinových chutí prináša jedinečné spojenie, ktoré sa rozvinie do jemného a hodvábneho záveru.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Akori Cherry Blossom Gin 40% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Akori Cherry Blossom Gin 40% 0,7l (holá fľaša) je 26.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Akori Cherry Blossom Gin 40% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Akori Cherry Blossom Gin 40% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8410837520343.

Produkt Akori Cherry Blossom Gin 40% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Barrister Navy Strength Gin, Tanqueray 47,3% 1,0L (holá fľaša), Citadelle No Mistake Old Tom Gin, GIFT, Mini Drumshanbo Gunpowder 43% 0.05L (holá fľaša)