Herradura Plata 40% 0,7L (kartón)

37,65 

Katalógové číslo: 7501145233375 Kategória:
Výrobca: Casa Herradura

Popis

Má výrazne sladkastú chuť agáve a jemné dubové tóny – vďačí za to odpočinku v sudoch z amerického bieleho dubu počas 45 dní. Predĺžený proces starnutia vytvára svetlú slamovú farbu s jedinečnou robustnou arómou varenej agáve, vanilky a dreva. Chuť je hladká a svieža.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Herradura Plata 40% 0,7L (kartón)

Cena za Herradura Plata 40% 0,7L (kartón) je 37.65 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Herradura Plata 40% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Herradura Plata 40% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7501145233375.

Produkt Herradura Plata 40% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Darčekové balenie alkoholu - Kategória Darčekové balenie alkoholu ponúka rôzne druhy darčekových balení s alkoholom. Môžu to byť špeciálne balenia s rôznymi druhmi alkoholu, ako je víno, whisky, rum, tatranský čaj, vodku a iné druhy alkoholu. V tejto kategórii môžu byť tiež darčekové balenia s rôznymi druhmi nápojov, ako je pivo, cider, cider s ovocím, sekt a iné. Môžu to byť tiež… Podobné produkty: Tatratea Original 52% 0.35L (holá fľaša), Hennessy XO 40% 0.7L (darčekové balenie s klieštami na ľad), Chivas Regal 25YO 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta), Ballantine´s v plechu 40% 0.7L (tuba)