Sérum Panama Seasons Vintage 2005 Wet Limited Edition 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta)

87,05 

Katalógové číslo: 8595676600248 Kategórie: ,
Výrobca: Kratochvílovci

Popis

Limitovaná edícia rumov Sérum Panama Sessions Wet & Dry predstavuje dve strany nádhernej tropickej Panamy. Je to krajina s nekonečnými plážami na pobreží Karibského mora a Tichého oceánu. Bohatá vulkanická pôda v dažďovom pralese je jedným z najlepších prostredí na svete na pestovanie cukrovej trstiny. Striedajú sa tam dve ročné obdobia – mokré a suché. Obe sú nevyhnutné pre pestovanie a dozrievanie výnimočnej cukrovej trstiny, z ktorej sa potom vyrábajú tie najušľachtilejšie rumy na svete.

Bohatá vôňa tropického ovocia z dažďového pralesa, vanilky a exotického dreva Vás prenesie do neprebádaných panamských džunglí. Chuť je jemná, dokonale zaoblená a jemne sladká – presne ako prvé zahryznutie do dokonale vyzretého kúska ovocia. Príjemne bohatý a šťavnatý záver Vám pripomenie tropický letný dážď.

Ide o neprifarbovaný sladší rum, ktorý prekvapí svojou jemnosťou.

* Limitovaná edícia – len 3000 fliaš.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Sérum Panama Seasons Vintage 2005 Wet Limited Edition 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Sérum Panama Seasons Vintage 2005 Wet Limited Edition 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta) je 87.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Sérum Panama Seasons Vintage 2005 Wet Limited Edition 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Sérum Panama Seasons Vintage 2005 Wet Limited Edition 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8595676600248.

Produkt Sérum Panama Seasons Vintage 2005 Wet Limited Edition 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Angostura Cask Collection No.1 40% 0,7L (tuba), Cihuatán Sahumerio 45.2% 0,7L (kartón), Papa’s Pilar Bourbon Barrel Finished 43% 0,7L (čistá fľaša), The Demon’s Share Magnum

Rum darčekové balenie - Rum darčekové balenie je ideálny darček pre každého, kto má radi kvalitný rum. Toto balenie obsahuje vybraný rum, ktorý je zabalený v elegantnej a štýlovej krabici. Vyberte si z rôznych druhov rumov a prekvapte svojich blízkych týmto lahodným darčekom. Navyše, rum darčekové balenie je perfektným darčekom pre každú príležitosť -… Podobné produkty: Gosling’s Family Reserve Bermuda 40% 0,7 l (darčekové balenie kazeta), Clément VSOP 40% 0,7L (kartón), Flor de Cana Centenario 25YO 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta), Sang Som Superior 40% 0,7L (kartón)