Brugal Papá Andrés 2018 40% 0,7L (darčeková kazeta)

1 799,00 

Katalógové číslo: 7460855230374 Kategórie: ,

Popis


V Dominikánskej republike vyrába Destillerie Brugal už vyše 130 rokov veľmi kvalitné rumy. Počiatky siahajú až do roku 1888, kedy Andrés Brugal Montaner značku založil. Firma je stále v rodinných rukách, a to už piatu generáciu. Za zmienku stojí, že ani jeden „recept“ na konkrétny rum sa nikdy nenapísal na papier, ale koluje iba v hlavách master blenderov. Brugal používa veľmi čisté destiláty, čo znamená, vždy iba „srdce“ destilátu, čo zaručuje tú najlepšiu kvalitu. Na kvalitu má vplyv aj to, že cesta z trstinových polí do pálenice je veľmi krátka, a teda kvalita trstiny sa neznehodnotí dlhou cestou.

Brugal Papa Andres 2018

Je to najväčší poklad rodiny. Názov tejto zmesi má po zakladateľovi, Donovi Andresovi Brugalovi, a rodina Brugalovcov si najskôr v súkromí užívala tento skvelý rum, a to každá genarácia (päť generácií), než bola uvedená na trh. Každá limitovaná edícia sa líši od tej minulej a edícia ODISEA z roku 2018 je navrhnutá tak, aby vzdala hold nášmu zakladateľovi a oslávila 130 rokov tradície. Dekantér má vygravírovaný kovový golier a ručne leštenú a pieskovanú plaketu. Je dodávaný v elegantnej modrej dóze so zložitým vlnovým ilustračným dizajnom, ktorý symbolizuje cestu Dona Andrésa cez Atlantik. Na predaj bolo vyrobených iba 1 000 ručne vyrábaných fliaš, vďaka čomu je to jeden z najunikátnejších a najobyčajnejších rumov, aký ste si kedy mohli vychutnať.
 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Brugal Papá Andrés 2018 40% 0,7L (darčeková kazeta)

Cena za Brugal Papá Andrés 2018 40% 0,7L (darčeková kazeta) je 1799 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Brugal Papá Andrés 2018 40% 0,7L (darčeková kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Brugal Papá Andrés 2018 40% 0,7L (darčeková kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7460855230374.

Produkt Brugal Papá Andrés 2018 40% 0,7L (darčeková kazeta) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Sérum Panama Seasons Vintage 2005 Dry Limited Edition 45% (darčekové balenie kazeta)0.7L, Hampden Estate 8 Y.O., GIFT + 2 poháre, Captain Morgan White 37,5% 1,0L (holá fľaša), S.B.S Origin Guyana PM

Rum darčekové balenie - Rum darčekové balenie je ideálny darček pre každého, kto má radi kvalitný rum. Toto balenie obsahuje vybraný rum, ktorý je zabalený v elegantnej a štýlovej krabici. Vyberte si z rôznych druhov rumov a prekvapte svojich blízkych týmto lahodným darčekom. Navyše, rum darčekové balenie je perfektným darčekom pre každú príležitosť -… Podobné produkty: Malteco 20YO 40% 0.7L (darčekové balenie 2 poháre), Diplomático Single Vintage 2007 43% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Malecon Reserva Imperial Anejo 21YO 40% 0,7L (kartón), Malecon Reserva Imperial Anejo 25YO 40% 0,7L (kartón)