Ron Quorhum Solera 15 40% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi)

40,55 

Katalógové číslo: 8594183360843 Kategória: ,

Popis


 
OLIVER & OLIVER je rodinná spoločnosť kubánskeho pôvodu so sídlom v Dominikánskej republike, ktorá sa venuje výrobe a marketingu remeselných špičkových rumov„Každý z našich prémiových rumov je rozdielny.“ Väčšina našich značiek sa pre našich klientov vyrába v obmedzených a očíslovaných vydaniach. Náš dom sa vyznačuje oddanosťou a odhodlaním, ktoré vkladáme do konfekcie každej fľaše, ktorú ponúkame našim znalcom-spotrebiteľom. Inovatívny a jedinečný proces trojitého starnutia vychádza z adaptácie tradičnej španielskej metódy solera. Používame množstvo starostlivo vybraných destilátov z cukrovej trstiny, ktoré sú hydratované, vyzreté a formulované tak, aby sa z nich stali materské rumy, ktoré sú kostrou našej remeselnej výroby. Všetky rumy plnia do fliaš, etiketujú a číslujú ručne vysoko kvalifikovaní remeselníci. Minimálne dvakrát ročne sú vybrané materské rumy, ktoré sa budú používať v nasledujúcom roku, pričom zo sudov sa vyťaží až 75 %.

Ron Quorhum 15 Solera
Na pohľad má jantárovú farbu s tmavým odleskom. Vôňa je ovocná, svieža a veľmi chutná s nádychom kvetín, papáje, medu a dreva. V komplexnej chuti sa postupne prejavujú stopy banánov, broskýň a korenín. Záver je príjemne štipľavý a dlhý. Pod tvorbou rady Quorhum je podpísaná Nancy Garcia de Blanc – manželka zakladateľa a majiteľa novodobej značky Oliver & Oliver, ktorým je Pedro Ramon Lopez Oliver.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Ron Quorhum Solera 15 40% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi)

Cena za Ron Quorhum Solera 15 40% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi) je 40.55 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Ron Quorhum Solera 15 40% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Ron Quorhum Solera 15 40% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8594183360843.

Produkt Ron Quorhum Solera 15 40% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Nobilis Rum No. 23 Barbados FS 2006, 16 Y.O., GIFT, Cihuatán Folklore 17 Y.O., GIFT, Ophyum 12 Solera 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Oliver´s Maximo XO 41% 0,7L (kartón)

Rum darčekové balenie - Rum darčekové balenie je ideálny darček pre každého, kto má radi kvalitný rum. Toto balenie obsahuje vybraný rum, ktorý je zabalený v elegantnej a štýlovej krabici. Vyberte si z rôznych druhov rumov a prekvapte svojich blízkych týmto lahodným darčekom. Navyše, rum darčekové balenie je perfektným darčekom pre každú príležitosť -… Podobné produkty: Old Monk The Legend 42,8% 1,0L (kartón), Havana Club Union 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta), Bristol Enmore Sherry Finish 30YO 46,5% 0,7L (tuba), Abuelo Centuria 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta)