Zacapa 23 Solera Gran Reserva 40% 1,0L (kartón)

62,80 

Katalógové číslo: 7401005008603 Kategórie: ,

Popis

Rovnováha jemných a jedinečných chutí Zacapa 23 je vyrobená zo zmesi rumov starých od 6 do 23 rokov, ktoré pochádzajú z procesu zrenia „Sistema Solera“. Tento rum dozrieva vo vybraných sudoch, v ktorých predtým dozrievala robustná americká whisky, delikátne ,,sherry“ a jemné vína ,,Pedro Ximénez“, čím sa vytvoril hladký a vyvážený chuťový profil.

Komplexný, veľkorysý a plný rum. Vôňa má sladký karamelový začiatok s tónmi vanilky a kakaa. Pokračuje tónmi karamelizovaných pražených para orechov a lieskovcov doplnených banánom a sušeným ananásom. V chuti cítiť tóny sušeného ovocia a marhúľ, pikantný dub, muškátový oriešok, kožu a tabak s tónmi kávy a vanilky vyvážené korenistým nádychom škorice a zázvoru. V závere sa prelínajú tóny  medového karamelu s koreneným dubom a sušeným ovocím.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Zacapa 23 Solera Gran Reserva 40% 1,0L (kartón)

Cena za Zacapa 23 Solera Gran Reserva 40% 1,0L (kartón) je 62.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Zacapa 23 Solera Gran Reserva 40% 1,0L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Zacapa 23 Solera Gran Reserva 40% 1,0L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7401005008603.

Produkt Zacapa 23 Solera Gran Reserva 40% 1,0L (kartón) nájdete v kategórii

Sladký rum - Sladký rum je nápoj, ktorý skrýva v sebe sladkú chuť karamelu a vanilky. Jeho vôňa láka k ochutnaniu a jeho jemnosť sa rozlieva po celej ústnej dutine. Sladký rum je ideálny pre tých, ktorí si radi doprajú sladké, ale zároveň si užijú aj jemné alkoholické potešenie. Tento nápoj je vynikajúci… Podobné produkty: Cubaney Tesoro Solera 25 38% 0,7L (kartón), Sérum Puente Centenario Vintage 2005 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta), Phraya Elements 40% 0,7L (čistá fľaša), The Rum Factory Black Cask 40% 0.7L (čistá fľaša)

Zacapa rum - Zacapa rum je exkluzívny alkohol, ktorý sa vyrába na Guatemale už viac ako 40 rokov. Tento rum sa vyznačuje sladkou a jemnou chuťou s tónmi vanilky, karamelu a ovocia. Jeho vysoká kvalita spočíva v tom, že sa vyrába z najlepších cukrových trstín, ktoré sa pestujú na slnečných svahoch na výškach… Podobné produkty: Zacapa Royal Solera Gran Reserva Especial 45% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Zacapa 23 Solera El Alma The Soul Cask 40% 0,7L (tuba), Zacapa Centenario 23 Solera 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Zacapa XO Solera Gran Reserva Especial 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)