Pol Roger Reserve Brut 12,5% 0,75l (kartón)

42,90 

Katalógové číslo: 3260923072004 Kategória:
Výrobca: Pol Roger

Popis

Elegantné a rafinované cuvée – šampanské na všetky príležitosti. Na jeho výrobu sa používa zmes troch odrôd viniča (,,champenois“) – Pinot Noir (prináša štruktúru, telo a silu) sa vyrába najmä z niektorých najlepších ,,crus“ z Montagne de Reims, Pinot Meunier (zaručujúca sviežosť, guľatosť a ovocnosť) pochádza z niekoľkých ,,crus“ z Vallée de la Marne z oblasti Epernay, Chardonnay (dodáva aromatickú komplexnosť, jemnosť, eleganciu a ľahkosť) pochádza z Epernay a z niektorých najlepších ,,crus“ Côte des Blancs. Po štyroch rokoch starnutia v pivniciach sa v zmesi spája komplexnosť, vyváženosť a odlišnosť.

Šampanské má krásny zlatý slamový odtieň. Bohaté a jemné bublinky so silnou a príťažlivou vôňou, ktorá najprv dodáva vôňu ovocia (hruška, mango a mandarínky) a následne uvoľňuje ľahké príchute zimolezu a bieleho jazmínu. Tie ďalej pretrvávajú v tónoch vanilky a briošky. Skrýva v sebe peknú harmóniu a príjemnú sviežosť, pričom si zachováva určitú štruktúru. V chuti cítiť tóny uvareného ovocia (dulové želé a marhuľový džem), ktoré sa krásne prelína   s vôňami včelieho vosku a akáciového medu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Pol Roger Reserve Brut 12,5% 0,75l (kartón)

Cena za Pol Roger Reserve Brut 12,5% 0,75l (kartón) je 42.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Pol Roger Reserve Brut 12,5% 0,75l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Pol Roger Reserve Brut 12,5% 0,75l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3260923072004.

Produkt Pol Roger Reserve Brut 12,5% 0,75l (kartón) nájdete v kategórii

Vína - Víno je kráľovnou alkoholických nápojov. Jeho pôvabná aróma a výnimočná chuť dokážu potešiť každého gurmána. Víno je vyrábané z hroznového muštu a jeho zloženie a chuť sa líšia podľa druhu hrozna a spôsobu výroby. Víno je nielen skvelým spoločníkom pri jedle, ale aj prostriedkom na relaxáciu a oddych. Preto nečakajte… Podobné produkty: Schlumberger Rosé Ice Seco 11,5% 0,75l (holá fľaša), Tajna Pinot Blanc 2021, Don Zoilo Amontillado 15 Y.O., Schlumberger Rosé Seco 12% 0,2L (holá fľaša)