Peiserhof Welschriesling 12,5% 0,75L (holá fľaša)

14,40 

Katalógové číslo: 9120034290152 Kategória:
Výrobca: Peiserhof

Popis

Nádherný burgundský typ, veľmi harmonický, voňajúci orechmi a sladkými jablkami. Charakteristická pre chuťovo vyváženú hru s ovocím a ovocím s dlhým, príjemným povrchom. Skvelý spoločník na stolovanie.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Peiserhof Welschriesling 12,5% 0,75L (holá fľaša)

Cena za Peiserhof Welschriesling 12,5% 0,75L (holá fľaša) je 14.4 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Peiserhof Welschriesling 12,5% 0,75L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Peiserhof Welschriesling 12,5% 0,75L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 9120034290152.

Produkt Peiserhof Welschriesling 12,5% 0,75L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Vína - Víno je kráľovnou alkoholických nápojov. Jeho pôvabná aróma a výnimočná chuť dokážu potešiť každého gurmána. Víno je vyrábané z hroznového muštu a jeho zloženie a chuť sa líšia podľa druhu hrozna a spôsobu výroby. Víno je nielen skvelým spoločníkom pri jedle, ale aj prostriedkom na relaxáciu a oddych. Preto nečakajte… Podobné produkty: Sandeman Fino Sherry 15% 0,75l (holá fľaša), Mionetto Prosecco DOC Extra Dry Biologico, Nichta Frankovka modrá VZH, Graham’s 40 Y.O. Tawny Port, GIFT