Schlumberger Rosé Seco 12% 0,2L (holá fľaša)

5,50 

Katalógové číslo: 90057434 Kategória:

Popis

Zmes Pinot Noir, Svätovavrineckého a Zweigeltu. Klasika od Schlumberger vhodná na každú príležitosť – pripraví obzvlášť iskrivé chvíle potešenia.

Má zvodnú svetlolososovú farbu. Vôňa je jemná a má nádych červeného lesného ovocia. Bohatá jemná chuť má zamatovú textúru a oplýva jemnými kvasnicovými tónmi.

Je vhodné k jemným rybám a jemným mäkkým syrom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Schlumberger Rosé Seco 12% 0,2L (holá fľaša)

Cena za Schlumberger Rosé Seco 12% 0,2L (holá fľaša) je 5.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Schlumberger Rosé Seco 12% 0,2L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Schlumberger Rosé Seco 12% 0,2L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 90057434.

Produkt Schlumberger Rosé Seco 12% 0,2L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Vína - Víno je kráľovnou alkoholických nápojov. Jeho pôvabná aróma a výnimočná chuť dokážu potešiť každého gurmána. Víno je vyrábané z hroznového muštu a jeho zloženie a chuť sa líšia podľa druhu hrozna a spôsobu výroby. Víno je nielen skvelým spoločníkom pri jedle, ale aj prostriedkom na relaxáciu a oddych. Preto nečakajte… Podobné produkty: Kosík Veltlínske Zelené 2020 11% 0,75L (čistá fľaša), Miluron Jahodové víno 11% 0,75L (holá fľaša), Mionetto Prosecco Valdobbiadene DOCG, Pavelka Pinot Blanc