Veuve Clicquot Rose Brut 12,5% 0,75l (holá fľaša)

67,20 

Katalógové číslo: 3049614003417 Kategória:

Popis

V roku 1818 Madame Clicquot vynašla prvé známe miešané ružové šampanské. Šampanské plné života a ovocnosti.

,,Cellar Master“ a jeho tím expertov vyberajú vynikajúce kvalitné červené a biele vína z niektorých z najvyhľadávanejších viníc v Champagne, aby našli chute a vlastnosti, ktoré dokonale vyjadrujú štýl Veuve Clicquot Rosé. Zmes je základným prvkom, tvorivým aktom.

Cuvée, vyrobené z 50 až 60 rôznych ,,crus“ a 30 až 45 % rezervných vín, je založené na tradičnej zmesi Yellow Label. Prevaha Pinot Noir (50 – 55 %) poskytuje štruktúru, ktorá je príznačná pre Veuve Clicquot, Chardonnay (28 – 33 %) dodáva eleganciu a jemnosť nevyhnutnú v dokonale vyváženom víne, dotyk Meunier (15 – 20 %) dotvára zmes. Tá je potom doplnená o 12 % tichého červeného vína s použitím červeného hrozna, ktoré dodáva ovocnosť. Dlhé obdobie zrenia v ,,Crayères“ (Rosé minimálne 3 roky) robí toto šampanské hodvábnym.

Je to víno svetlých medených odtieňov. Jeho vôňa oplýva čerstvým červeným ovocím, chrumkavými dotykmi sušeného ovocia a tónmi sladkého viedenského pečiva. V chuti po sviežom začiatku nasleduje ovocný harmonický pocit na podnebí. Plné telo a lahodne ovocný nádych s intenzívnou chuťou šťavnatých zrelých jahôd a čerešní vyjadruje geniálneho a odvážneho ducha Madame Clicquot. Spája eleganciu a vkus.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Veuve Clicquot Rose Brut 12,5% 0,75l (holá fľaša)

Cena za Veuve Clicquot Rose Brut 12,5% 0,75l (holá fľaša) je 67.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Veuve Clicquot Rose Brut 12,5% 0,75l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Veuve Clicquot Rose Brut 12,5% 0,75l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3049614003417.

Produkt Veuve Clicquot Rose Brut 12,5% 0,75l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Vína - Víno je kráľovnou alkoholických nápojov. Jeho pôvabná aróma a výnimočná chuť dokážu potešiť každého gurmána. Víno je vyrábané z hroznového muštu a jeho zloženie a chuť sa líšia podľa druhu hrozna a spôsobu výroby. Víno je nielen skvelým spoločníkom pri jedle, ale aj prostriedkom na relaxáciu a oddych. Preto nečakajte… Podobné produkty: Tajna Pinot Noir 2018, Don Zoilo Fino Sherry, Reya Vicomté D’Aumelas, Kosík Solaris 2020 13,5% 0,75L (čistá fľaša)