Kosík Veltlínske Zelené 2020 11% 0,75L (čistá fľaša)

6,70 

Katalógové číslo: 8595592202342 Kategória:
Výrobca: Pavel Kosík

Popis

Víno zelenožltej farby s vôňou lipového kvetu a bazy, s príjemnou kyselinou a dlhou dochuťou.  

Stará odroda, asi Rakúsko; S veľkou pravdepodobnosťou pochádza z Rakúska, ako nasvedčuje kedysi používaný názov „Mouhartsrebe“ podľa vrchoviny Mangartsberg, Rakúsky Grüner Veltliner sa užíva až od roku 1855. Predtým sa hlavne užívalo pomenovanie Grüner Muskateller alebo Weißgipfler. Aj na Morave boli predtým používané názvy Bělošpičák alebo Muškatel. Farba vína tejto odrody je svetlozelená až zelenožltá. Vôňa je svieža, prenikavá. Chuť má stredné telo, ovocné tóny a je vyvážená a svieža s vyšším obsahom príjemných kyselín. V závere lipový kvet a jemná horkosť.

Vína Veltlínskeho zeleného sú vhodné pre denné stolovanie. Riedená vodou ako vínny strik tíšia smäd. Veltlínske zelené možno kombinovať so širšou škálou pokrmov. Mladé vína sú vhodné k studeným mäsám, vyzreté k hovädziemu a k neutrálnym omáčkam.
 
Moravské zemské víno, suché
 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kosík Veltlínske Zelené 2020 11% 0,75L (čistá fľaša)

Cena za Kosík Veltlínske Zelené 2020 11% 0,75L (čistá fľaša) je 6.7 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kosík Veltlínske Zelené 2020 11% 0,75L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kosík Veltlínske Zelené 2020 11% 0,75L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8595592202342.

Produkt Kosík Veltlínske Zelené 2020 11% 0,75L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Vína - Víno je kráľovnou alkoholických nápojov. Jeho pôvabná aróma a výnimočná chuť dokážu potešiť každého gurmána. Víno je vyrábané z hroznového muštu a jeho zloženie a chuť sa líšia podľa druhu hrozna a spôsobu výroby. Víno je nielen skvelým spoločníkom pri jedle, ale aj prostriedkom na relaxáciu a oddych. Preto nečakajte… Podobné produkty: Kosík Sylvánske Zelené 2020 11% 0,75L (čistá fľaša), Tajna Cuvée Secret Reserva 2019, Laurent Perrier Cuvee Rosé Brut 12% 0,75L (kartón), Prosecco Bottega Pink Gold