Santero Oxé Extra Dry

8,90 

Katalógové číslo: 8004385032160 Kategória:
Výrobca: 958 SANTERO

Popis

Santero Oxé Extra Dry

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Santero Oxé Extra Dry

Cena za Santero Oxé Extra Dry je 8.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Santero Oxé Extra Dry dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Santero Oxé Extra Dry – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8004385032160.

Produkt Santero Oxé Extra Dry nájdete v kategórii

Šumivé vína - Šumivé vína sú osviežujúcim a elegantným spôsobom, ako si vychutnať alkohol. Ich bublinky vám prinesú okamžitú radosť a chuť, ktorá vám zostane na jazyku ešte dlho po poslednom dúšku. Od suchých až po sladké, šumivé vína ponúkajú širokú paletu chutí, ktoré sa hodia k rôznym príležitostiam - od romantických večierkov… Podobné produkty: Contarini Prosecco Millesimato D.O.C. Extra Dry 11% 0,75L (čistá fľaša), Hubert Grand Blanc Medium Dry 12,5% 0,75L (čistá fľaša), Moët & Chandon Brut Imperial 12% 0,75l (holá fľaša), Ferrari Brut Trento D.O.C. 12,5% 0,75L (čistá fľaša)