Contarini Prosecco Millesimato D.O.C. Extra Dry 11% 0,75L (čistá fľaša)

10,95 

Katalógové číslo: 8005400904448 Kategória:

Popis

Farba je svetlá slamovožltá s jemným a perzistentným perlením. Vôňa je jemná vôňa, ktorá pripomína kvety vistérie a akácie. Chuť je Jemná, jemne hladká a obzvlášť ovocná. Vynikajúci aperitív. Vďaka svojej typickej sviežosti sa hodí na všetky príležitosti.
 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Contarini Prosecco Millesimato D.O.C. Extra Dry 11% 0,75L (čistá fľaša)

Cena za Contarini Prosecco Millesimato D.O.C. Extra Dry 11% 0,75L (čistá fľaša) je 10.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Contarini Prosecco Millesimato D.O.C. Extra Dry 11% 0,75L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Contarini Prosecco Millesimato D.O.C. Extra Dry 11% 0,75L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8005400904448.

Produkt Contarini Prosecco Millesimato D.O.C. Extra Dry 11% 0,75L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Šumivé vína - Šumivé vína sú osviežujúcim a elegantným spôsobom, ako si vychutnať alkohol. Ich bublinky vám prinesú okamžitú radosť a chuť, ktorá vám zostane na jazyku ešte dlho po poslednom dúšku. Od suchých až po sladké, šumivé vína ponúkajú širokú paletu chutí, ktoré sa hodia k rôznym príležitostiam - od romantických večierkov… Podobné produkty: Hamsik Gran Cuvée Spumante Extra Dry 11% 0,75L (čistá fľaša), Hubert Grand Blanc Medium Dry 12,5% 0,75L (čistá fľaša), Veuve Clicquot Brut Vintage 2012 12% 0.75L (čistá fľaša), 958 Santero Blue Glam