Santero Vin Up Fragola

7,90 

Katalógové číslo: 8004385032207 Kategória:
Výrobca: 958 SANTERO

Popis

Santero Vin Up Fragola

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Santero Vin Up Fragola

Cena za Santero Vin Up Fragola je 7.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Santero Vin Up Fragola dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Santero Vin Up Fragola – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8004385032207.

Produkt Santero Vin Up Fragola nájdete v kategórii

Šumivé vína - Šumivé vína sú osviežujúcim a elegantným spôsobom, ako si vychutnať alkohol. Ich bublinky vám prinesú okamžitú radosť a chuť, ktorá vám zostane na jazyku ešte dlho po poslednom dúšku. Od suchých až po sladké, šumivé vína ponúkajú širokú paletu chutí, ktoré sa hodia k rôznym príležitostiam - od romantických večierkov… Podobné produkty: Perrier ~ Jouët Belle Epoque Brut 2013 12,5% 0,75L (darčekové baleni ekazeta), Prosecco Bottega Gold White, Hubert Club Ružový Polosladký 12,5% 0,75L (holá fľaša), Moët & Chandon Nectar Impérial Demi-Sec 12% 0,75L (kartón)